Witamy!

Jesteś na domowej stronie Naukowego Koła Ornitologicznego Studentów Uniwersytetu Gdańskiego, w skrócie KOS UG :)
Na stronie znajdziesz informacje dotyczących działalności Koła – terminy wyjść w teren i spotkań, planowane obozy obrączkarskie i wiele innych.
Aby być na bieżąco – spójrz na Aktualności.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

- organizujemy spotkania koła co około 2 tygodnie
- w weekendy wyruszamy w teren w poszukiwaniu ciekawych gatunków ptaków -
z nami zwiedzisz Hel, Mierzeję Wiślaną, Rezerwat Beka i inne
- dwa razy do roku jeździmy na obozy ornitologiczne (jesienny i wiosenny)
- bierzemy udział w licznych projektach jak np. liczenie ptaków wodnych zimujących w miastach i na Zatoce Gdańskiej, Zimowe Ptakoliczenie, Akcja Bałtycka, obóz w Ujściu Wisły itp.
 – co kwartał zwracamy część kosztów biletów
- zapewniamy miłą atmosferę na spotkaniach i gwarantujemy poznanie nowych, niezwykłych ludzi
Każdy jest mile widziany!
Szczególnie zapraszamy studentów I i II roku biologii oraz uczniów liceów!
Jeżeli chcesz dołączyć do koła pisz!
 kos.ug.gda@gmail.com